اپلیکیشن مدیکوبوک

استارتاپ حوزه پزشکی

اپلیکیشن مدیکوبوک

استارت‌آپ مدیکوبوک حوزه فعالیت خود را بر پایه سلامت الکترونیکی بنا کرده است. سامانه و اپلیکیشن مدیکوبوک نقاط کلیدی و متمایز فراوانی دارد که از میان آن ها می توان به این موارد اشاره کرد: 1) مکان یابی راحت و آسان متخصصین کلیه حوزه های پزشکی، پیراپزشکی و کادر درمان، مراکز پزشکی و داروخانه ها بر روی نقشه در هر لحظه و هر مکان. 2) موتور جستجوی قدرتمند که با توجه به نیازهای جامعه بر اساس بیمه های طرف قرارداد، اطلاعات مکانی، حق ویزیت ارائه ¬کنندگان خدمات پزشکی و سلامت محور، و همچنین امتیاز کاربران به آن ها طراحی شده است. 3) بن های تخفیف گوناگون و متنوع که صرفا برای خدمات پزشکی و سلامت محور مستقیما توسط خود پزشکان ارائه می شوند.
بعد از چند جلسه با کارفرمای پروژه، ایده اصلی استارتاپ توسط تیم ویکارو مستند شد. سپس فاز طراحی با توجه به نیاز پروژه و سلیقه کارفرما در نرم افزار فوتوشاپ طراحی شد. بعد از طراحی رابط کاربری، برنامه نویسی پروژه مدیکوبوک توسط تیم فنی ویکارو انجام شد.این نرم افزار در نسخه‌های اندروید و  نسخه موبایل (pwa) قابل استفاده است.


  • خدمات ویکارو :طراحی اختصاصی پنل مدیریت - اپلیکیشن موبایل نسخه اندروید و IOS - طراحی اختصاصی رابط کاربری - طراحی وب سایت

  • تکنولوژی‌های به کار رفته :php, react, react native, kotlin,js

  • حوزه فعالیت :استارتاپ حوزه پزشکی

  • مدت زمان اجرای پروژه :65 روز

  • سال تولید :1399

نمونه کارهای دیگر