فروشگاه اینترنتی دکتر‌تامین

سامانه استعلام قیمت مصالح ساختمانی

فروشگاه اینترنتی دکتر‌تامین

فروشگاه اینترنتی دکترتامین با تمرکز بر یکی از اصلی‌ترین مشکلات صنعت ساخت و‌ساز، به دنبال بهینه‌سازی فرآیند انتخاب و تامین تجهیزات، لوازم و مصالح ساختمانی در پروژه‌های ساختمانی است. کسب سال‌ها تجربه در پروژه‌های اجرایی ساختمانی، تیم دکترتامین را به یکی از باتجربه‌ترین تیم‌ها در این زمینه تبدیل کرده است. مشتریان می‌توانند تمام تجهیزات مربوط به ساختمان و لوازم ساختمانی همچون تاسیسات مکانیکی، تجهیزات آشپزخانه، لوازم بهداشتی، انواع چسب، رنگ، رزین های مصرفی و هرنوع محصول مورد نیاز در صنعت ساختمان را از طریق وب‌سایت، اپلیکیشن و یا مرکز تماس دکترتامین به راحتی خریداری کنند.
فروشگاه اینترنتی دکترتامین در زمینه فروش مصالح ساختمانی فعالیت می کند. با توجه نحوه رفتار مخاطب و عدم وجود استقبال کاربران از خرید آنلاین تجهیزات ساختمانی، چالش اصلی پروژه بر این شد که چگونه نحوه تعامل کاربران این حوزه را با وب سایت و خرید آنلاین بهینه سازی کنیم. در ابتدای پروژه، یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی شد که قابلیت فروش به صورت آنلاین را داشت. بعد از بررسی های دقیق و جمع آوری اطلاعات از رفتار کاربران در سایت، متوجه این موضوع شدیم که کاربران علاقه ای به خرید آنلاین محصولات ساختماتی ندارند و سعی شد که در طراحی جدید سیستم استعلام قیمت به صورت آنلاین را در سایت و سامانه دکترتامین اجرا و پیاده سازی کنیم. از دیگر چالش های این پروژه ارتباط نرم افزاری سامانه دکتر تامین با سیستم مدیریت ارتباط مشتری و همچنین سیستم حسابداری این مجموعه بود. به صورتی که یک سیستم کاملا یکپارچه طراحی و پیاده سازی شده است.


  • خدمات ویکارو :طراحی اختصاصی فروشگاه - طراحی اختصاصی نسخه موبایل (pwa) - طراحی پنل مدیریت - بهینه سازی سرعت - ارتباط نرم افزاری با سیستم حسابداری، انبارداری، مدیریت ارتباط با مشتری

  • تکنولوژی‌های به کار رفته :php,nodejs, mysql, mongodb, bootstrap

  • حوزه فعالیت :سامانه استعلام قیمت مصالح ساختمانی

  • مدت زمان اجرای پروژه :70 روز

  • سال تولید :1396

نمونه کارهای دیگر