فروشگاه اینترنتی سفیر

فروشگاه های عطری، آرایشی و پوستی

فروشگاه اینترنتی سفیر

مجموعه عطری، آرایشی و پوستی سفیر در اوایل سال 1389 تاسیس گردید. این مجموعه، از همان ابتدا با شعار رویکردی متفاوت و لوکس نسبت به زیبایی، فعالیت خود را آغاز نمود. در حال حاضر، سفیر با حضور فعال خود در اکثر نقاط ایران، به عنوان بزرگ ترین مجموعه عرضه کننده برند های برتر آرایشی، بهداشتی و عطری در کشور شناخته می شود.

طی این سال ها، سفیر همواره در زمینه عرضه لوکس ترین برند های معتبر دنیا و همچنین ارائه خدمات مشاوره ای ویژه به مشتریان خود، پیشگام بوده است. مشاوران مجرب این مجموعه در تمامی فروشگاه های سفیر، با ارائه مشاوره های تخصصی به مشتریان و درک صحیح نگرانی های آنها، بهترین گزینه ها را به آنها پیشنهاد می کنند.

این فروشگاه اینترنتی با همکاری آژانس تبلیغاتی طوسی طراحی و پیاده سازی شده است. در مرحله اول یک تیم طراحی از شرکت طوسی و یک تیم فنی از شرکت ویکارو، مسائل و موارد مرتبط با طراحی فروشگاه اینترنتی سفیر را بررسی کردند و سناریوی سفر مشتری از زمانی که کاربر وارد سایت می‌شود تا زمانی که به خرید مشتری تبدیل می‌شود را مورد بررسی قرار دادند. سپس بعد از طراحی گرافیکی توسط تیم طوسی، تیم ویکار با در نظر گرفتن چالش‌های پروژه و حساسیت کار، طراحی و پیاده سازی نرم افزار را انجام داد. شرکت سفیر قبلا از یک سایت آماده برای وب سایت خود استفاده می کرده است که یکی از چالش‌های بزرگ تیم ویکارو، انتقال اطلاعات از سیستم قبلی به سیستم جدید بوده است. یکی دیگر از چالش های بزرگ این پروژه، کاربران زیاد این وب سایت بوده است که با وجود تعداد خیلی زیاد محصولات و تعداد خیلی زیاد کاربران، سرعت این وب سایت بسیار عالی است.  • خدمات ویکارو :طراحی اختصاصی فروشگاه - طراحی اختصاصی نسخه موبایل (pwa) - طراحی پنل مدیریت - بهینه سازی سرعت - ارتباط نرم افزاری با سیستم حسابداری و انبارداری

  • تکنولوژی‌های به کار رفته :php, mysql , bootstrap, js, mongodb

  • حوزه فعالیت :فروشگاه های عطری، آرایشی و پوستی

  • مدت زمان اجرای پروژه :70 روز

  • سال تولید :1398

نمونه کارهای دیگر